Hakkımızda

Bir grup arkadaş olarak, yoğun iş tempomuz içerisinde doğru bilgiye herkesin ulaşması için kurmuş olduğumuz bir sitedesiniz. Sitemiz henüz çok yeni fakat zaman içerisinde içeriğimiz zenginleşecek ve bir bilgi kaynağı olacak.

 

Sorumluluk Reddi

  1. Site sahipleri olarak, bu Sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru olduğunu veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemekteyiz. İşbu Sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmamaktadır ve bağlayıcı değildir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil, ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiç bir garanti vermemekteyiz.
  2. Bu internet Sitesinde yer alan bilgi, rapor,  grafik ve benzeri her türlü elektronik doküman sitemiz tarafından her hangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Internet Sitesinde yer alan bu elektronik dokümanların doğruluğu; yazım hatası, yazılım hatası, aktarım hatası, sistemlerin bozulması veya saldırıya uğraması gibi nedenlerden kaynaklanan hatalara karşı garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.
  3. Bu nedenle bu İnternet Sitesinde yer alan elektronik dokümanlardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu dokümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan site sahipleri sorumlu tutulamaz.
  4. Bu İnternet Sitesinin kullanımı sırasında her hangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti, kusur veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiç bir zarardan, site sahipleri ve/veya servis sağlayıcılar, bu tür bir zarar olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.
  5. Bu bilgiler doğrultusunda, bu Sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekil ve surette sorumlu değiliz.
  6. Sitede yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Sitenin her hangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, haber vermeksizin Sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya Sitenin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir.
  7. İnternet Sitesinin virüs önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemekteyiz. Her hangi bir bilgi, belge, uygulama vb. indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.
  8. Kullanım şartlarıyla ilgili ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, münhasıran Türk Hukuku kapsamında Mahkemeler ve İcra Daireleri yetkilidir.

 

 

İnternet Sitesinde yer alan İnternet sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır.

error: Content is protected !!